Roland Svensson
2017-05-16
462299
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, 191/300 resp 310/360, färglitografi, 26x43 resp 27x45 cm