Robert Högfeldt
2017-05-16
462295
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Kustmotiv, signerad Högfeldt, akvarell, ca 30x47 cm