Bernhard Oscarsson oljemålning
2017-05-16
462280
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERNHARD OSCARSSON (1894-1977): å med bro, signerad och daterad 1922?, olja på duk, ca 33x46 cm