Bordsarmatur glas
2017-05-16
462251
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSARMATUR, 1960/70-tal, glasfot med mässingsdetaljer, skärm i textil, märkt Aneta 18381, höjd ca 75 cm
Visst slitage