Roland Svensson Gillöga
2017-05-23
462237
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Boddörren" Gillöga,
signerad och daterad Roland S 1942, litografi, 42x27 cm
Spår av dedikation