Bokhylla teak
2017-05-16
462213
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKHYLLA, teak, 1960-tal, överskåp delvis med vitrin, nederskåp med dörr samt lådor, höjd ca 172, 140x40 cm, nyckel finns
Ytskador