Lampetter 2000-tal
2017-05-15
462107
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAMPETTER, 1 par, förgyllda, 2000-tal, behängda med prismor, elektrifierade, höjd ca 50 cm
Visst slitage, något skeva