Joan Miro färglitografi
2017-05-15
462105
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, osignerad, ur Litographe 151-152, färglitografi, 31,5x24,5 cm