Yrjö Edelmann färglitografi
2017-05-15
462080
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016), stuga och måsar, signerad Yrjö Edelmann, 70/150, ca 65x54 cm