Bordsarmaturer tapetvals
2017-05-15
462063
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSARMATURER, 2 st., trä samt mässing, 1900-talets början, ursprungligen tapetvals, total höjd ca 75 cm
Slitage