Björn Wessman
2017-05-15
462053
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BJÖRN WESSMAN (född 1949):"Källa", signerade och daterad a tergo Björn Wessman 1986, olja på duk, ca 170x125 cm