Carl Magnus oljemålning
2017-05-15
462044
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL MAGNUS (född 1943):´´Bacillskräck I´´, signerad och daterad Carl Magnus -65, olja på duk, ca 65x81 cm