Ulf Gripenholm
2017-05-15
462025
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943): Sittande modell, signerad Ulf Gripenholm, 138/150, färglitografi, 43,5x36,5 cm