Bägare silver
2017-05-14
461959
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
BÄGARE, 2 st., silver, 1900-tal, höjd ca 17,5-18 cm, vikt ca 25 g
Slitage, en med gravyr