Golvlampa mässing
2017-05-14
461913
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, mässing, 1900-talets mitt, fyrdelad fot, två skärmar klädda i textil från Mulberry, höjd ca 160 cm
Visst slitage, en hals något slapp