Oljemålning
2017-05-14
461892
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Månsken över sjö, olja på duk, ca 85x120 cm
Krackeleringar