Trädgårdsurna
2017-05-14
461865
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
URNA, 1900-tal, gjutjärn, dekor med blommor, hänklar, höjd ca 35, bredd 55 cm
Bruksslitage, lagning