Aramis Ney blandteknik
2017-05-15
461858
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ARAMIS NEY (född 1943): Komposition, signerad och daterad -93, blandteknik på duk, ca 99x81cm