Georg Suttner oljemålning
2017-05-14
461834
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GEORG SUTTNER (1922-2014): "Kvinna som stickar", signerad Suttner, olja på duk, ca 47x34 cm