Ljusstakar 1 par silver
2017-05-19
461797
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, svenska importstämplar 1920-30-tal, rokokostil, fylld botten, höjd 17 cm