Bordslampor
2017-05-15
461786
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1960-tal, teak med inläggningar i glas, höjd inkl skärm 56 cm
Slitage, olika skrämar