Serveringsvagn
2017-05-13
461696
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, mässing och laminat, 1900-talets mitt, dubbla uppfällbara klaffar, höjd ca 68, 80x45(-80) cm
Enstaka skador