Severin Nilson oljemålning
2017-05-13
461660
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SEVERIN NILSON (1846-1918): Stuga, signerad Severin Nilson, olja på pannå, 25x21,5 cm
Smärre färgbortfall