H Öfverström
2017-05-15
461586
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HUGO ÖFVERSTRÖM (1900-73): Hamnmotiv, signerad H Öfverström, olja på pannå, 42x33 cm