Gunnar Zilo
2017-05-15
461581
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR ZILO (1885-1958): porträtt, signerad och daterad G.Zilo -41, olja på duk, 42x33 cm