Takarmatur
2017-05-13
461568
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKARMATUR, 1930-tal, 8 armar, behängd med prismor, höjd ca 61 cm
Slitage, något sneda armar