Tore Svensson brosch järn Special Smycken
2017-06-18
461560
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TORE SVENSSON, brosch, järn med förgylld dekor på en sida samt en halva polerad resp. opolerad, kvadratisk, 7x7cm, vikt ca 39 g, namnsignerad Tore, Göteborg 1996, bok medföljer med fotograferade objekt av Tore Svensson samt med förord skrivet av Anna Nording Mars 2000