Pär Lindblad oljemålning
2017-05-16
461550
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PÄR LINDBLAD (1907-1981), "Interiör med modell", signerad Pär Lindblad, olja på pannå, ca 30x37,5 cm