Orientmatta Täbriz
2017-05-13
461527
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Mahal, signerad, ca 330x235 cm
Stälvis hårt slitage