Vtorushin
2017-05-13
461520
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VTORUSHIN (Ukraina, 1900-tal): Komposition, signerad, olja på duk, ca 89x100 cm