Groggglas
2017-05-13
461516
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GROGGLAS, 8 st., sannolikt Italien, 1960/70-tal, höjd ca 14,5 cm
Smärre slitage