Bengt Lindström
2017-05-13
461508
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström och numrerad 21/150, färglitografi, ca 53x74 cm