Kakemon Japan
2017-05-13
461475
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KAKEMON, troligen Japan, 1800-tal, Buddha bland väktare, gouache på papper, motivmått ca 100x39 cm
Revor, slitage