Staffan Ullström akvarell
2017-05-13
461451
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STAFFAN ULLSTRÖM (född 1949): "Kustpipare", signerad Staffan Ullström, akvarell, ca 14x17 cm