Tallrikar Kina
2017-05-12
461380
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 2 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), varierande dekor i underglasyrblått, spår av guld, diameter ca 23 cm
En med lagning och spricka, den andra med spricka, nagg