Taklampa
2017-05-12
461347
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, textil, 1900-talets mitt, textilklätt stålskelett, diameter ca 50 cm
Bruksslitage