Juri Kargapolv olja
2017-05-12
461300
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JURI KARGAPOLOV (Ryssland 1900-tal): Vinterlandskap, med dedekation, olja på pannå av papp, 73x32 cm
Baksidan bemålad med landskapsmotiv.