Kalk 1800-tal silver
2017-05-12
461296
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
KALK, silver, 1800-tal, hamrad cuppa, genombruten dekor med puti, höjd 23 cm, invändig förgyllning, vikt 396 g