Anders Palmér oljemålning
2017-05-12
461286
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): Komposition, signerad Palmér, olja på duk, ca 37x38 cm