Petter Thoen färglitografi
2017-05-12
461277
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): "Clark Kent", signerad Thoen, numrerad 44/295, färglitografi, ca 26 x 40 cm