Fernande Leger
2017-05-15
461168
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FERNAND LEGÉR (1881-1955), efter: Byggarbetare, monogramsignerad i trycket F.L., färglitografi, ca 28,5x40 cm