H Cooper oljemålning
2017-05-11
461144
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
H COOPER (18/1900-tal): Thached cottage, Sussex, olja på duk, signerad daterad 1910, ca 51x76,5 cm