Oidentifierad konstnär
2017-05-11
461131
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (svårtydd signatur) genremotiv, 1800-tal, olja på pannå, ca 31x23 cm