Oidentifierad konstnär oljemålning
2017-05-11
461114
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, mansporträtt, 1700/1800-tal, olja på duk, dubblerad, ca 45 x 38 cm.
Några färgbortfall.