Bordslampa brons
2017-05-11
461088
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1800-talets andra hälft, förgylld och patinerad brons, med figurin, höjd 63 cm med skärm