"Carl Albert" oljemålning
2017-05-11
461062
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Carl Albert", otydligt signerad, olja på pannå, ca 17x23 cm