Boksnura
2017-05-11
461037
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BOKSNURRA, 1900-talets mitt, idegran, höjd 78, 46x46 cm
Ovansidan med visst slitage (mindre fanérresningar) för övrigt smärre slitage.