Oljemålning med får
2017-05-11
461033
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, landskap med får, olja på pannå, 37x28