Bertil Wahlberg oljemålning
2017-05-10
461011
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Amaryllis, signerad Wahlberg, olja på pannå, 50x20,5 cm