Peter Dahl litografi
2017-05-10
460987
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934) "Eftermiddag i det gröna", signerad och daterad -80 samt provtryck, tryckytans mått ca 55 x 42 cm.